Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Neden tanıtım filmi?
Firma tanıtım filmleri konuşan ve hareket eden renkli broşür gibidir.İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı günümüz dünyasında firmanız/hizmetleriniz/ürünleriniz hızlı ve güçlü bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşamıyorsa kayıp demektir.
Tanıtım Filmi Ajansı sizin için en kolay şekilde algılanabilecek, ilgi uyandıran, aktif, bilgilendiren ve istediğiniz zaman istediğiniz kadar müşteriye ulaşabilmeniz için tanıtım filmleri hazırlar.
Tanıtım filmi ne zaman kullanılabilir?
Tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebileceğiniz her ortam için uygun olmalı.Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.
Ne kadara mal olur?
Birçok fiyat aralığında tanıtım filmi sahibi olabilirsiniz.Biz sizin belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapıyoruz ve en iyi sonucu elde etmek için çalışıyoruz.Size tavsiyemiz bu işe ayırmayı düşündüğünüz bütçeyi kaba hatlarıyla belirleyin ve tanıtım filmizi hangi firmaya yaptıracaksanız bütçeniz konusunda bilgilendirin.Bütçenize göre en iyi ürünü böyle alabilirsiniz.
Tanıtım filmi çekimi hangi asamalardan oluşur?
Öncelikle firmanızın tanıtım filminde vermek istediğiniz mesajları belirleyin. Fabrikanızın konumu, üretim bandınız, üretim kapasiteniz, çalıştığınız firmalar, ürünlerinizin kullanım alanları…vs. Ön plana çıkarmak istediğiniz özellik ne olabilir?
Bu aşamadan sonra senaryo yazımından, kamera çekimine, dijital kurgu ve seslendirmeye kadar tüm hizmetleri biz size sağlayabiliriz. Öncelikle tanıtım filmi çekimi başlamadan önce sizinle birlikte film metnini oluşturacağız.Burada vermek istediğiniz bilgiler bulunacak.
Daha sonra firmanızın video çekimi yapılacak.Her türlü çekim için ekipmanımız hazır.Etkili görüntüler yakalamak için görüntü destek sistemleri (Jimmy Jib, Steady-cam…vs) ve ışık kullanımı gerekecektir.
Tüm bu aşamalardan sonra tanıtım filmi çekimi tamamlanacak ce çekilen görüntüler İstanbul’da bulunan dijital kurgu ünitemizde montajlanacak. Burada gerekiyorsa 3D efektler ve grafikler filme eklenecek ve istediğiniz dillerde seslendirmeler yapılacaktır.
Artık tanıtım filminiz hazır. İstediğiniz formatta (CD, Video kaset, DVD..vs) firminizi teslim alabilirsiniz.