Web Tasarım

Web Tasarım

Web sayfa tasarımı, web site tasarımı, web programlama,  web grafik tasarımı konularında deneyimli bir kadro yapısına sahip MMG, siz müşterilerimizin web tasarım ve web site programlamalarında en iyi desteği verebilecek, sizi dünyanın çekim merkezlerinden olan arama motorları konusunda en üste seviyeye çıkartacak bilgi ve yeteneğe sahiptir.
Web sayfa tasarımı ve web programlama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken husus hazır sistemlerdir. MMG hazır sistem kurulumu ya da hazır sicriptler kullanarak site tasarımı yapmamaktadır.
Hazır sistemlerde genelinde güvenlik açıkları oluşur, bunları kapatmak da sadece yazılımı yapan yurtdışı firmalarla sağlanır. Yurtiçinde bu portallardan bulunmamaktadır.
Şu bir gerçektir ki günümüzde web tasarımı ve web programlama prestijiniz, satışınız, tanıtımınız ve sipariş kolaylığı açısından oldukça önemli yere sahiptir. Bu sebeple size özel bir web yazılımı ve web tasarımını tercih etmelisiniz. hazır bir sistem kullanılarak teslim edilmiş bir web sitesinde istediğiniz işlemleri entegre etmeniz mümkün olmayacaktır.
Kurulumu yapan firmalardan ‘sağ tarafa fotoğraf koyamazsınız, 3tane başlıktan fazlasına sistem izin vermiyor, en fazla 4 sayfa yapabiliriz, ürünlerinizin sayısı fazla, sadece biz bilgi girişi yapabiliriz…’ benzeri sözleri duymaktan bıkacaksınız. Bu sıkıntılar sonucunda kendinize, firmanıza özel bir web sayfası tasarımı ve programlaması isteyeceksiniz. Maliyeti düşürelim derken bir sürü bunaltıcı işle uğraşmış olacak hem zaman kaybedecek hem de ek maliyete sebep olacaksınız.
Sabrınızı zorlamadan farklılığınızı hissettirecek bir web tasarımına davet ediyoruz sizi.
MMG bünyesindeki grafik tasarımcılar ile size uygun görselliğe sahip web tasarımını çıkartır. Programcılarımız sizin isteğiniz doğrultusunda güncelleme alanlarını en yeni ve en gelişmiş yazılım kodlama sistemleri ile yaparlar.
Bana Özel Web Tasarımı ve Web Programlama  Olması Ne Kazandırır?
Güvenlik açısından maksimum seviyede korunursunuz. İstediğiniz anda web sitenize kendiniz müdahale edebilirsiniz. Müdehale edebileceğiniz alanları siz belirlediğiniz için sistemi kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Size özel web tasarım ve web programlama hizmeti aldığınızda firmanız  prestij kaybı yaşamaz. Arama motorları ya da arama motoru optimizasyonu otomatik olarak sağlanmış olur. Firmanız arama motorlarında maksimum seviyeyi yakalar bu da size avantaj kazandırır.